PARAFESTIVAL 2024

Vabljeni na PARAFESTVAL – Vključujem oz. na četrti športni dan za osebe z različnimi oviranostmi, ki bo v

soboto, 29. junija 2024,

v čudovitem ambientu sotočja Soče in Tolminke v bližini Tolmina.

PRIJAVE SO OBVEZNE na: Parafestival 2024 (google.com) , in sicer do 16. 6. 2024!

KAJ SE BO DOGAJALO?

• Dva pohoda:
  • po grebenu Kolovrata (za bolj pripravljene pohodnike),
  • pohod z invalidskimi vozički in parakolesi med Mostom na Soči in Sotočjem (po levem bregu Soče, in sicer po novo zgrajeni kolesarski stezi)
  • Aktivnosti na vodi in ob vodi: športne aktivnosti na vodi, rafting, plezanje, lokostrelstvo ….

Več o programu na PARAFESTIVAL.

Prijazno vabljeni, da se pridružite PARAFESTIVALU!

V primeru slabega vremena si organizator pridržuje pravico, da Parafestival odpove.

Organizatorji Parafestivala 2024 so: Zveza Sonček, PZS – odbor inPlaninec (akcija Gibalno ovirani gore osvajajo 2024), Planinsko društvo Tolmin, Občina Tolmin, Društvo Sožitje Tolmin, Zveza za šport invalidov Slovenije – Slovenski paralimpijski komije in VDC Tolmin.